НАША АДРЕСА
Україна,
Вінницькая область,
м. Козятин, вул. Мічуріна 11
тел.: (8-043- 42) 2-15-25
(096) 466-24-16
(073) 881-11-88
e-mail: remont@kupola.vn.ua

 

ПОЛЕЗНЫЕ ССЫЛКИ:

изделия из гранита: брусчатка, плитка, бордюры, памятники

ViStudio: создание сайтов, поддержка сайтов, продвижение сайтов

по всем вопросам размещения рекламмы обращатся на e-mail: remont@kupola.vn.ua

 
 

Ремонт церкви. Реставрація храму

Компанія «Купола» проводить роботи з ремонту (реставрації) церков і храмів, яка включає штукатурку, шпаклівку, грунтовку й фарбування в кілька шарів фасадів церкви.

Ремонт церкви або храму, процес досить складний, тому що включає в себе відновлення первісного вигляду будівлі. Ремонт церкви — це роботи в декілька етапів, від проектних робіт до відновлення монументального живопису і реставрація фасадів церкви.

Основне завдання, яке передбачає ремонт церкви — це збереження і відновлення культурної та історичної цінності, а також всіх складових елементів пам’ятника архітектури. Тому перед тим як почати ремонт храмів і церков, проводять багато дослідницьких робіт. Ремонт церквиКоли проводиться реставрація церкви, проводиться обстеження стану будівлі, виявлення та усунення руйнівних чинників, підготовляється проектна документація.

Найбільш частіші руйнування церкви, коли стає необхідний ремонт церкви — поява тріщин у стіні, які найчастіше відбуваються від опадів фундаменту будови, помилкою будівельників або атмосферними впливами. Реставрація церкви стає необхідною і з причини руйнування багатьох матеріалів, за допомогою яких будувалася будівля: цегла, дерево, метал і т.д. Ці матеріали маю різну міцність, з часом приходять в непридатність.

Найпоширенішим буває ремонт церкви, монастиря і храму по існуючим несучим конструкціям будинку. У цьому випадку фундамент, несучі стіни і прольоти сходів не потребують зміцнення і перепланування. Проте трапляється, коли необхідний повний ремонт церкви всієї будівлі.

Одним з важливих завдань, коли проводиться реставрація храмів, провести ремонт фасаду церкви і зберегти при цьому цілісність стін: усунення тріщин, вибоїн, сколів.

Реставрація фасадів монастирів, храмів і церков, буває ускладнена архітектурними нюансами. Фасад храму, найчастіше прикрашений ліпниною, декоративної кладкою і фресками, які вимагаю особливо ретельної уваги, коли проводиться реставрація церкви.

Коли виконується ремонт церкви або храму, проводяться наступні види робіт:
• шпаклівка тріщин фасаду
• штукатурні роботи
• фарбування фасадів храму
• оновлення ліпнини, фресок і позолоти
• проводиться ремонт вертикальних ребер для опори стін.

Коли закінчується реставрація церкови, вона виглядає так, як вона виглядала відразу після зведення храму.

РУССКАЯ ВЕРСИЯ САЙТА: купола
ремонт куполов, ремонт крыш, ремонт церкви, металл для крыши, кресты на церковь
УКРАЇНСЬКА ВЕРСIЯ САЙТУ: купола
ремонт куполiв, ремонт дахiв, ремонт церкви, метал для даху, хрести на церкву