НАША АДРЕСА
Україна,
Вінницькая область,
м. Козятин, вул. Мічуріна 11
тел.: (8-043- 42) 2-15-25
(096) 466-24-16
(073) 881-11-88
e-mail: remont@kupola.vn.ua

 

ПОЛЕЗНЫЕ ССЫЛКИ:

изделия из гранита: брусчатка, плитка, бордюры, памятники

ViStudio: создание сайтов, поддержка сайтов, продвижение сайтов

по всем вопросам размещения рекламмы обращатся на e-mail: remont@kupola.vn.ua

 
 

Ремонт куполів. Виготовлення куполів

Компанія «Купола» пропонує виконання робіт по покрівлі, фарбуванню та виготовленню нових куполів, беручи до уваги всі Ваші побажання. Можлива повна заміна дерев’яної конструкції куполів на металеву.

Реставрація куполів храму чи церкви — це досить складна за своїм виглядом реставраційна робота. Православні храми, які були побудовані нашими предками на довгі століття, так само як будь-які архітектурні споруди піддаються негативному впливу навколишнього середовища, корозії від опадів і т.д. Монтаж куполівКрім того і не рідко покрівля куполів піддається руйнуванню через дії вандалів, які не розуміють їх справжньої цінності. Але на щастя політичні режими змінюються, а пам’ятники найдавнішої архітектури залишаються, на сьогоднішній день проводиться політика, яка вітає відродження куполів церков і храмів.

Найчастіше будівлі церков, це багаторівневі споруди, що мають складні архітектурні споруди дахів. Кожен з храмів має мідне покриття куполів церкви. Залежно від бюджету, який замовник готовий витратити на ремонт куполів і визначаться вид купольного покриття.

Ремонт куполів і фарбування куполів церкви, займає важливе місце в реставрації покрівлі храмів.

Виготовлення куполів церков

Будівництво куполів церкви — досить трудомістка і відповідальна робота. Через високу символічність форми куполу, виготовлення куполів вимагає кропітливого підходу і дотримання всіх православних традицій. Виконуючи будівництво куполів, крім зовнішніх параметрів потрібно буде враховувати і конструкцію храму. Потрібно ретельно підібрати кріплення, врахувати кліматичну зону, де виконується монтаж куполів. А так само можливі вітряні навантаження. Багато в чому від вибору форми і розміру глави, залежить і саме виготовлення куполів храму, передбачуваний монтаж і збірка .

Найчастіше встановлення куполів на храм проводитися в готовому вигляді, або за допомогою збірки глави по частинах після монтування каркасу. У кожному з випадків виготовлення куполів церкви проводиться поетапно. Спочатку потрібно розрахувати зовнішній периметр купола і спосіб його монтажу. Далі готується проект бажаної конструкції куполу. Монтаж куполу храму виконується тільки після підбору необхідної технології відпрацьованою до дрібниць. Відповідно до плану робіт, що проводяться, на каркас утворюючий форму глави встановлюється покрівля куполів.

Якщо глава храму невеликого розміру, встановлення куполів проводитися в готовому, зібраному вигляді. Якщо необхідно виготовлення куполів діаметром до 3 метрів, монтаж куполів проводиться частинами, шляхом закріплення на каркасі. Таким чином, виготовлення куполів церкви, має суто індивідуальний план проектування. Виготовлення церковних куполів передбачає вивчення досвіду храмобудування .

Традиції і символіка слов’янського мистецтва передбачає використання певного кольору на покриття куполів.

РУССКАЯ ВЕРСИЯ САЙТА: купола
ремонт куполов, ремонт крыш, ремонт церкви, металл для крыши, кресты на церковь
УКРАЇНСЬКА ВЕРСIЯ САЙТУ: купола
ремонт куполiв, ремонт дахiв, ремонт церкви, метал для даху, хрести на церкву